Påmeldte klubber

Listen oppdaterer seg etterhvert som klubbene melder seg på.

Landskamper mot Sverige:
- Neste landskamper er 13. januar, 27. februar og 10. mars 2020

Brukerveileding påmelding

onsdag 4.3

BK Norrøna
Brandbu BK
Departementenes BK
Grimstad BK
Grong BK
Hamar BK
Leirfjord BK
Melandsknekten BK
Otta BK
Stord BK

tirsdag 10.3

Berkåk BK
Birkeland BK
BK 1933 Tromsø
BL Strileknekten
Engerdal BK
Evje BK
Golia BK
Harestua BK
Hauge BK
Horten BK
Høybråten BK
Larvik BK
Lødingen BK
Mo BK
Molde BK
Mosjøen BK
Moss BK
Måløy BK
Nesbyen BK
Nittedal BK
Nøtterøy BK
Sandefjord BK
Sjømannsbridgen DB BK
Soon BK
Sortland BK
Verdal BK
Øyestad BK

mandag 16.3

Arendals BK
Bergen Akademiske BK
BK 1933 Hammerfest
BK Grand
BK Tempo
Harstad S&BK
Hjerter Fire
Kløver Ess
Kopervik BK
Lærdal BL
Lørenskog BK
Melhus BK
Orkdal BK
Os BK
Rendalen BK
Steinkjer BK
Stranda BK
Vestvågøy BK

torsdag 19.3

BK Augvald
BK Mix Tromsø
Bodø BK
Bridgekameratene
Dombås BK
Egersund BK
Gol BK
Gro BK
Gudbrandsdal BK
Helgeland Juniorbridgeklubb
Horten BK
Inderøy BK
Jessheim BK
Koppang BK
Larvik BK
Lillesand BK
Lundamo BK
Lågen BK
Møstknektene
Oppdal BK
Rælingen BK
Sinsen BK
Ski BK
Søgne BK
Søvik BK
Vartdal BK
Vestnes BK

onsdag 25.3

BK Norrøna
Brandbu BK
Departementenes BK
Grimstad BK
Grong BK
Hamar BK
Leirfjord BK
Melandsknekten BK
Otta BK
Skånland BK

mandag 20.4

Arendals BK
Bergen Akademiske BK
BK 1933 Hammerfest
BK Grand
BK Tempo
Harstad S&BK
Kopervik BK
Lørenskog BK
Melhus BK
Orkdal BK
Os BK
Rendalen BK
Stranda BK
Vestvågøy BK
Ås BK

tirsdag 21.4

Berkåk BK
Birkeland BK
BK 1933 Tromsø
BL Strileknekten
Engerdal BK
Evje BK
Fredrikstad BK
Golia BK
Harestua BK
Hauge BK
Horten BK
Høybråten BK
Kolbotn BK
Larvik BK
Lødingen BK
Mo BK
Molde BK
Mosjøen BK
Moss BK
Måløy BK
Nesbyen BK
Nesodden BK
Nittedal BK
Nøtterøy BK
Sandefjord BK
Sjømannsbridgen DB BK
Soon BK
Sortland BK
Øyestad BK

onsdag 22.4

BK Norrøna
Departementenes BK
Hamar BK
Leirfjord BK
Melandsknekten BK
Otta BK
Skånland BK

torsdag 23.4

BK Augvald
BK Mix Tromsø
Bodø BK
Bridgekameratene
Dombås BK
Egersund BK
Fjerdingstad BK
Gol BK
Gro BK
Gudbrandsdal BK
Helgeland Juniorbridgeklubb
Horten BK
Jessheim BK
Koppang BK
Larvik BK
Lillesand BK
Lågen BK
Myra BK
Nærbø BK
Rælingen BK
Sinsen BK
Ski BK
Søgne BK
Søvik BK
Vartdal BK
Vestnes BK